O FirmieJesteśmy firmą, która największy nacisk kładzie na wysoką jakość wykonania produktu by był on trwały, bezawaryjny oraz służył na lata. Zajmujemy się produkcja sit a także blach perforowanych.
 

Firma MAROL długi czas zajmowała się handlem maszynami rolniczymi jednak

w pewnym momencie działalności zauważając duże zainteresowanie produkcją sit, która była jej poboczną działalnością przebranżowiła się. Jednym z pierwszych odbiorców MAROL była firma  zajmująca się produkcją maszyn rolniczych od 1974 roku M-ROL z Odolanowa. Współpraca trwa do dziś a produkty MAROL są wykorzystywane w kilku maszynach M-ROL`a.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo rożnego rodzaju sita do maszyn pracujących w rolnictwie oraz górnictwie. Wykonujemy również prace cięcia, gięcia, tłoczenia blach, wyginania i zwijania na walcach. Nasze produkty są wykorzystywane nie tylko w przemyśle ale także są dedykowane do klientów indywidualnych jako balustrady na schody, dekoracje, obudowy kaloryferów itp.

 

Rozmiary, kroje, wzory dopasowujemy według życzenia klienta, tworzymy projekty i realizujemy nawet pojedyncze zlecenia.

 

Materiały z jakich robimy nasze produkty są najwyższej jakości. Nad cały procesem technologicznym czuwają fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. 

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 
 
 
 
 
 
 


treść została wydrukowana ze strony
http://www.ma-rol.pl/